Davetiye Modelleri

Tarih: 23.01.2024 13:01
Davetiye Modelleri

DAVETİYE MODELLERİ

Her birey evleneceği ve düğün yapacağı zaman bu durumu sevdiklerine ve yakınlarına  düğün davetiyesi ile duyurur.

 

Davetiyegonder.com’da farklı şekil ve tasarıma sahip yüzlerce ürün arasından kendi zevkinize uygun olan ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sade, renkli veya süslü tasarımlar konusunda istediğiniz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Son dönemde minimalist akımla birlikte, müşterilerimiz sade tasarımlara yönelmiş durumdadır. Son derece şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu ürünler üzerinde, az miktarda işleme ve yazı bulunur. Bu bakımdan sade ve hoş bir görüntü sunar. Pek çok birey tarafından da tercih edilen ürünlerdir. Kişiye özel şekilde yapılan bu ürünlerin tasarımlarına kendiniz karar verebilirsiniz. Yazı şekline, zarf şekline ve daha pek çok küçük detaylara kendiniz karar verebilirsiniz.

Bununla birlikte hazır şekilde satılan katalog davetiyelerimiz de mevcuttur. Direkt olarak beğendiğiniz modeli seçip, sadece yazı alanlarındaki değişikliklerle kendinize özel bir ürün oluşturabilirsiniz.

Bunun gibi pek çok farklı davetiye modeline davetiyegonder.com üzerinden online olarak hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz..

Düğün davetiyesi uygun fiyatlarla davetiyegonder.com’da!
İlgili Ürünler
Yükleniyor...