Düğün Davetiyesi Modelleri

Tarih: 21.10.2023 21:53
Düğün Davetiyesi Modelleri

DAVETİYE

Türkiye'nin en çok tercih edilen davetiye alışveriş sitesi davetiyegonder.com’da onlarca kategoride binlerce ürünle sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. 2002 yılından bu yana üretici kimliğimizle edindiğimiz tecrübe, müşteri memnuniyetini düğün davetiyesinde en yukarılara taşımıştır. Düğün, parti ve etkinlikleriniz için aradığınız her model düğün ve davetiye malzemeleri ile benzersiz bir alışveriş deneyimi ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle Türkiye’nin her yerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Online alışveriş sitemizde satışa sunduğumuz düğün davetiyesi modelleri içerisindeki ürünlerin büyük çoğunluğunun üretimi tarafımıza ait olduğundan, malzeme kalitesi ve üretim konusunda hızlı yanıt verebilmekteyiz. Bu da bizleri en çok tercih edilen online davetiye satış sitesi yapıyor.

DÜĞÜN DAVETİYESİ

davetiyegonder.com’da bulunan bir çok ürün GNDR markasıyla tarafımızca üretilmektedir. 2024 davetiyeleri, sünnet davetiyesi, nişan davetiyesi, söz davetiyesi, şeffaf davetiye, ekonomik davetiye, katlamalı davetiye vb. bir çok kategorideki ürünlerin tasarım ve üretim sorumluluğunu taşımaktayız. Aynı zamanda davetiye zarfı, davetiye mührü, kurdeleli davetiye gibi ürünlerin de ithalatını üstlenmiş durumdayız. Esenyurt Davetiye, Avcılar Davetiye, Beylikdüzü Davetiye, Küçükçekmece Davetiye, Büyükçekmece Davetiye, Başakşehir Davetiye olarak bu bölgede bulunan müşterilerimize ücretsiz elden teslimat, teslimatta ödeme ve özel indirim gibi kampanyalarımızla hizmet vermekteyiz. 

DÜĞÜN DAVETİYESİ MODELLERİ

Düğün davetiyesi modelleri ve sünnet davetiyesi modelleri arasında en çok aranan ürünler ekonomik davetiye, şeffaf davetiye, katalog davetiyesi gibi ürünler başta gelmektedir. Kalite ve estetik olarak şeffaf davetiye ve mühürlü davetiye ilk sıralardadır. En çok aranan modeller ekonomik davetiyeler, kare davetiyeler ve dikdörtgen davetiyelerdir. Katmalı davetiyeler de ekonomikliğinden dolayı tercih sebebidir. Kurdeleli davetiyeler çiçekli davetiyeler de yeni trend olarak karşımıza çıkmaktadır.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...